Tajemnica Białego Uśmiechu

Podczas ekspedycji na Arktykę grupa amerykańskich naukowców, zauważyła że populacje zamieszkujące tamte regiony charakteryzują się niezwykle białym i zdrowym uzębieniem. Naukowcy zaintrygowani tym faktem poczęli badać zwyczaje lokalnych społeczności, co doprowadziło ich do odkrycia sekretu "śnieżnobiałego uśmiechu" ludów Północy. Ów tajemniczy biały uśmiech mieszkańców Arktyki był wynikiem oryginalnej i niespotykanej dbałości o higienę jamy ustnej, polegającej na przecieraniu zębów drobinami miejscowych mchów i porostów. Przeprowadzone w następstwie tego odkrycia badania naukowe, umożliwiły wyizolowanie z porostów islandzkich substancji czynnych, które aktywnie i skutecznie usuwają bakterie przywracając jednocześnie pożądaną estetykę uśmiechu.

Formuła BlanX

BlanX to pierwsza ochronno-kosmetyczna pasta do zębów na bazie naturalnych wyciągów z porostu islandzkiego, pozyskiwanego z nieskażonego chemicznie środowiska Islandii.
BlanX dzięki unikalnemu połączeniu dwóch aktywnych jonów fluoru i substancji czynnych z porostu islandzkiego, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną, a dzięki silnym właściwościom wybielającym przywraca zębom ich nieskazitelną biel.

Porost Islandzki

Pierwszy naturalny, w pełni bezpieczny czynnik wybielający nie niszczący struktury szkliwa.
Wykazuje unikalne właściwości przeciwbakteryjne, skutecznie chroniąc zęby przez próchnicą i kamieniem nazębnym.
BlanX jest jedyną pastą do zębów o działaniu synergistycznym wywołującą między fluorem, a składnikami aktywnymi porostu islandzkiego efekt "współdziałania", przywracając tym samym naturalną florę w środowisku jamy ustnej.
BlanX dzięki swej wyjątkowej formule usuwa wszelkie przebarwienia osadowe po kawie, nikotynie, czerwonym winie, coli, barwnikach pochodzących z żywności oraz przebarwienia powstałe na skutek stosowania niektórych środków medycznych i związków chemicznych (np. chlorheksydynie).

 Produkty BlanX zaleca do codziennej ochronny zębów Światowa Organizacja Zdrowia W.H.O.