Olśniewająca biel zdrowych zębów, czyli naczelny sekret osobistego magnetyzmu!

Ambasador białego uśmiechu, marka glamour, laureat prestiżowych nagród.

Oto BlanX® – marka luksusowych preparatów do higieny jamy ustnej i wybielania zębów. Jedyna na rynku propozycja stanowiąca połączenie intensywnego działania wybielającego ze skuteczną profilaktyką stomatologiczną.

Białe Ferrari wśród past - tak zwykło się określać markę BlanX®, która pochodzi z ojczyzny takich światowych brandów luksusowych, jak Gucci, Armani czy właśnie Ferrari. I słusznie. Renoma tej ekskluzywnej linii past wybielająco-ochronnych tkwi przede wszystkim w innowacyjnej technologii i unikalnej stylistyce.

A było to tak… Dawno, dawno temu, podczas ekspedycji na tereny Arktyki, grupa naukowców zaobserwowała, że populacje zamieszkujące tamte regiony charakteryzują się niezwykle białym i zdrowym uzębieniem. Naukowcy, zaintrygowani tym faktem, zaczęli badać zwyczaje lokalnych społeczności. Jak się okazało, ów tajemniczy uśmiech mieszkańców Arktyki był wynikiem oryginalnej i niespotykanej dbałości o higienę jamy ustnej, polegającej na przecieraniu zębów drobinami miejscowych mchów i porostów. Dzięki badaniom naukowym, przeprowadzonym w następstwie tego odkrycia, pozyskano z Porostów Islandzkich substancje czynne, które aktywnie i skutecznie usuwają bakterie, przywracając jednocześnie zębom ich naturalną biel. Tak właśnie zrodziła się magia produktów BlanX® – pierwszych ochronno-kosmetycznych past do zębów na bazie naturalnych wyciągów z Porostu Islandzkiego, całkowicie bezpiecznych dla szkliwa. BlanX® wykorzystuje także najnowszej generacji technologię mikrosfer zapewniając tym samym znacznie wyższą skuteczność w wybielaniu i pielęgnacji zębów. Prawdziwy ewenement wśród preparatów przeznaczonych do higieny jamy ustnej.

Magnetyzm uśmiechu

A tak na marginesie: Czy wiesz, że to jak często się uśmiechamy bezpośrednio wpływa na to, jak się czujemy i jak inni ludzie postrzegają nasz wizerunek? Badania naukowe wyraźnie potwierdzają ścisłą zależność pomiędzy częstotliwością uśmiechu a dobrym samopoczuciem. Światowej sławy ekspert w dziedzinie wywierania wpływu, Kevin Hogan, autor bestsellera „Psychologia perswazji” radzi: „Twoje uzębienie również ma duże znaczenie. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, żeby Twoje zęby jaśniały bielą, a z pewnością zwiększysz swoją atrakcyjność w oczach innych. Oglądając wiadomości w telewizji, przyjrzyj się zębom dziennikarzy, osobie prezentującej prognozę pogody i komentatorowi sportowemu. Wszyscy mają piękne, białe zęby – nie bez powodu. Ci ludzie wiedzą, jak robić dobre pierwsze wrażenie.” (K. Hogan: „Sztuka Bycia atrakcyjnym” Helion 2007).

Jak zatem błyskawicznie zwiększyć swoją atrakcyjność, sprawiając, że inni ludzie zaczną nas troszkę inaczej i – zarazem znacznie pozytywniej – postrzegać?

Magia pierwszego wrażenia ukryta jest w uśmiechu. A, jak każda magia, by stała się zdumiewająco skuteczna, wymaga starannego przygotowania. W uzyskaniu takiego kuszącego, pełnego magnetyzmu uśmiechu pomoże pasta BlanX®. Perfekcyjnie opracowany skład preparatów BlanX® nie tylko zapewnia olśniewającą biel zębów bez ryzyka naruszenia szkliwa, ale także wykazuje unikalne działanie, dzięki czemu o całą epokę wyprzedza zwykłe pasty oparte wyłącznie na związkach fluorowych. Zawarte w nich substancje czynne odpowiadają za efektywne zwalczanie bakterii inicjujących próchnicę. Na całą gamę past BlanX® składa się kilkanaście preparatów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, z uwzględnieniem takich czynników, jak nadwrażliwość zębów, choroby przyzębia czy też zmiany w strukturze szkliwa u osób w dojrzałym wieku.

Dekada sukcesu

Produkty marki BlanX® od lat przebojem zdobywają serca coraz większej ilości Polskich konsumentów, z sukcesem promując wiedzę o prawidłowej higienie jamy ustnej oraz o białym uśmiechu. BlanX® stale współpracuje z najlepszymi klinikami i centrami stomatologicznymi, ciesząc się rekomendacją znamienitych specjalistów. O niezwykłym uznaniu świadczą liczne prestiżowe polskie i międzynarodowe nagrody i wyróżnienia, przyznawane zarówno przez naukowców, jak i konsumentów.  BlanX® jest, m.in., zdobywcą nagrody TOP MARKA 2013, Złoty Laur Konsumenta 2013, Laur Konsumenta 2011, Eko-Laur Konsumenta 2009, Prix de Beauté 2013, 2012, In Style Best Beauty Buys 2013, 2012, 2011, 2010, Best of Beautytester, JOY Trendy 2009, a ponad to 3-krotnym laureatem konkursu na najlepszy produkt do higieny jamy ustnej organizowanego na targach stomatologicznych EXPODENT w Toruniu. Nade wszystko jednak marka BlanX® to synonim zdrowia i luksusu. To marka, która w perfekcyjny sposób łączy skuteczne wybielanie zębów z wyjątkowo skuteczną pielęgnacja.

BlanX® – zdobądź świat uśmiechem i odkryj tajemnicę kuszącego atrakcyjnością wizerunku.