Produkty marki BlanX zyskały sobie uznanie lekarzy stomato- logów na całym świecie zaskarbiając sobie jednocześnie zaufa- nie konsumentów, szczególnie zainteresowanych zachowaniem nienagannej bieli zębów i optymalną higieną jamy ustnej.
Rekomendacje i pozytywne opinie o produktach marki BlanX zamieściły na swoich łamach najpoczytniejsze magazyny kon- sumenckie, luksusowe magazyny dla kobiet oraz poradniki o tematyce prozdrowotnej.

 

Tworzymy nowe pojęcie piękna uśmiechu
- spotkaj się z nami na targach
KRAKDENT 2014

Nasze produkty od lat przebojem zdobywają serca coraz większej ilości Polskich konsumentów a ich innowacyjność, wyjątkowa skuteczność i jakość zostały wyróżnione kilkunastoma najbardziej prestiżowymi, polskimi i międzynarodowymi nagrodami. Jako prekursor idei olśniewającego uśmiechu zależy nam, by promienny i zdrowy uśmiech zagościł na co dzień, na twarzach milionów Polaków. Uśmiech bowiem to najlepsza rzecz, jaką możemy podarować komuś i która zupełnie nic nas nie kosztuje a działa zbawiennie nie tylko na nasze samopoczucie, ale również zdrowie.

Warto zadbać, by uśmiech był naszym powodem do dumy i pretekstem, żeby obdarowywać nim innych. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z BlanX®, BioRepair® podczas 22. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT 2014, które odbędą się w Krakowie w dniach 06-08.03.2014r. Zapraszamy serdecznie na:

stoisko BlanX® nr B37

na którym zaprezentujemy kompleksową ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, BioRepair®, L'Angelica® oraz włoską gamę produktów Stomygen®.

Odwiedź stoisko BlanX® na targach KRAKDENT 2014 i dowiedz się także więcej na temat projektu z zakresu Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej „Włoskiego Instytutu Estetyki Twarzy” i produktów Stomygen®!

Pozwól swoim pacjentom cieszyć się swoim nowym, odmienionym wizerunkiem i pewnie podążać do osiągnięcia wyznaczonych celów.

stoisko BlanX® nr B37

Zapraszamy serdecznie!
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

MARKA

ZDOBYWA ELITARNE WYRÓŻNIENIE „TOP MARKA 2013”
W KONKURSIE LAUR KONSUMENTA

Kolejny sukces BlanX®!

Luksusowa marka BlanX® została po raz kolejny laureatem konkursu Laur Konsumenta tym razem zdobywając prestiżowe i wyjątkowe wyróżnienie „Top Marka 2013”. Wyróżnienie „Top Marka” jest przyznawane w ramach ogólnopolskiego programu konsumenckiego - Laur Konsumenta, a o jego przyznaniu decyduje przede wszystkim pozycja marki na rynku wraz z jej rozpoznawalnością oraz dynamika rozwoju marki wśród konkurencyjnych brandów w perspektywie pięciu lat. W każdej kategorii wybrano tylko jednego zwycięzcę, dlatego odznaczenie to tym bardziej potwierdza wagę, prestiż i elitarny charakter wyróżnienia.

Wyróżnienie „Top Marka 2013” jest najlepszym wyznacznikiem ogromnej i wciąż rosnącej popularności jaką cieszą się produkty marki BlanX®. Wyniki konkursu będące wyłącznie głosem konsumentów i stanowiące zbiorową, najwyższą aprobatę i rekomendację znanej konsumentom marki, są dla nas bardzo ważne. Kolejny raz udowadniają, że oferta luksusowych, wybielających produktów BlanX®, całkowicie wpisuje się w oczekiwania rynku, który poszukuje produktów najwyższej jakości, wyjątkowej skuteczności i unikalnym designie. Bez zaufania konsumentów nie byłoby tego sukcesu. Dlatego bardzo dziękujemy za tą niezwykłą nagrodę, potwierdzającą wysoką świadomość i wartość marki BlanX® wśród polskich konsumentów. Przyznany tytuł traktujemy jako zobowiązanie do dalszej intensywnej pracy, która dzięki głosom nieustannego doceniania jest dla nas prawdziwą przyjemnością.

Odznaczenie Laur Klienta - Top Marka przyznawane jest produktom i usługom, które zdobyły minimum pięć lat z rzędu największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie Laur Konsumenta. Wyniki opracowano na podstawie rezultatów głosowania w poszczególnych latach trwania plebiscytu. Głosowanie przeprowadzone było nie tylko podczas sondowania telefonicznego ale także za pośrednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl oraz poprzez zamieszczenie sondy na portalach branżowych oraz serwisach tematycznych jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy!!!

Fotorelacja z wrocławskich targów stomatologicznych DentaMed 2013 (Wrocław; 08-09.11.2013)

    

    

    

Fotorelacja z Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego LNE 2013 (Kraków; 09-10.11.2013)

    

    

Spektakularny sukces BlanX® i BioRepair® na targach CEDE 2013

Za nami najważniejsze wydarzenie branży stomatologicznej, a mianowicie targi CEDE 2013 w Poznaniu. Tegoroczna 23-a edycja targów, okazała się dla nas wyjątkowa zarówno pod względem absolutnie rekordowej frekwencji na naszym stoisku, jak i niezmiennie entuzjastycznego, serdecznego przez Państwa przyjęcia.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie słowa uznania oraz za ogromnie miłe opinie na temat prezentowanego wizerunku naszej firmy. Państwa pozytywne opinie są dla nas najlepszą nagrodą! Dzięki ciekawym spotkaniom oraz wymianie cennych doświadczeń możemy lepiej poznać Państwa potrzeby, które pomogą nam w ciągłym udoskonalaniu naszej oferty.

Jednocześnie już dzisiaj z najprawdziwszą przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów DENTAMED (08-09.11.2013r., Wrocław) oraz Kongresu LNE&SPA (16-17.11.2013r., Kraków).

Do zobaczenia na stoisku marki BlanX® już wkrótce!

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację, jak prezentowaliśmy się na tegorocznych targach CEDE 2013.

        

        

 

Olśniewająca Biel Zdrowych Zębów na CEDE 2013

Od 13 lat kreujemy nowe trendy w segmencie profilaktyki i higieny jamy ustnej, czego dowodem jest tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie produktów. Odkrywamy przed Państwem tajemnice perfekcyjnie białych i zdrowych zębów, które wydobywają naturalne piękno każdego uśmiechu. Aktywnie kształtujemy tendencje rynkowe, a nasze produkty cieszą się ogromną sympatią i popularnością czego dowodem jest niezmiennie pozycja lidera w segmencie profilaktyki jamy ustnej oraz dziesiątki prestiżowych nagród. Dlatego z wielką radością i niecierpliwością oczekujemy zbliżających się targów CEDE 2013, które oznaczają możliwość zaprezentowania nowinek produktowych, a przede wszystkim stanowią nieocenioną okazję do spotkania ze środowiskiem lekarzy stomatologów, higienistek oraz wszystkich osób związanych z branżą stomatologiczną oraz wielbicielami białych uśmiechów.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z BlanX®, BioRepair® podczas tegorocznej Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2013, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 12-14.09.2013r. Zapraszamy Państwa do

pawilon nr 7, na stoisko nr 7.3.8

na którym prezentować będziemy pełną ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, BioRepair® oraz L’Angelica®.

Jako firma nieustannie wprowadzająca ponadstandardowe, innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie produktów do higieny jamy ustnej, ale także poszukująca nowych możliwości rozwoju, podczas targów CEDE 2013 zaprezentujemy Państwu włoską gamę produktów Stomygen i opowiemy o nowych realnych możliwościach innowacyjnego rozwoju dla gabinetów stomatologicznych dzięki wdrożeniu programu Zintegrowanej Stomatologii Kosmetycznej Stomygen.

Zintegrowana Stomatologia Kosmetyczna, łącząca techniki medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej to nowy, prężnie rozwijający się trend na świecie, będący reakcją na charakterystyczne dla naszych czasów poszukiwanie piękna. Piękno naszej twarzy jest ściśle związane z uśmiechem, którego nienaganny wygląd jest w stanie wyczarować wyłącznie dentysta. Nie każdy jednak ma świadomość, że każdy profesjonalnie przeszkolony stomatolog jest w stanie przy użyciu nowoczesnych, bezinwazyjnych i bezpiecznych metod poprawić wygląd zewnętrzny twarzy swojego pacjenta poprzez zmianę wyglądu nie tylko zębów, ale także  wszelkich elementów tworzących uśmiech na całej powierzchni twarzy.

Wszystkich lekarzy stomatologów, którzy chcieliby w praktyczny sposób wykorzystać najnowsze osiągnięcia Medycyny Estetycznej i wprowadzić zupełnie nowe możliwości zabiegowe w gabinetach stomatologicznych zapraszamy na stoisko BlanX:

pawilon nr 7, na stoisko nr 7.3.8

Zapraszamy serdecznie,
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

 

Innowacyjna linia produktów BlanX® White Shock została nagrodzona
w międzynarodowym konkursie
„Prix de Beauté” Cosmopolitan 2013

 

Linia past wybielających BlanX® White Shock z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX® reagującym na światło, została laureatem prestiżowego konkursu „Prix de Beauté” 2013 w kategorii „Nutrikosmetyki i Kosmetyki Apteczne”.
Tym samym linia produktów BlanX® White Shock znalazła się wśród absolutnie najlepszych produktów kosmetycznych na polskim rynku w roku 2013 wskazanych przez profesjonalne jury składające się z ekspertów w danej kategorii.

Dlaczego nagroda „Prix de Beauté” jest tak wyjątkowa?

Zaszczytny tytuł „Prix de Beauté” przyznawany jest od kilkunastu lat przez magazyn Cosmopolitan. Ocenie poddawane są kosmetyki w kilkunastu kategoriach. Jury w składzie którego znajdują się dermatolodzy, kosmetolodzy, znane osobowości ze świata filmu, muzyki, mody oraz reprezentanci redakcji testują przez cały rok nowości kosmetyczne i poddają ocenie efektywność kosmetyków zgłoszonych do konkursu. Tytułem „Prix de Beaute” Cosmopolitan 2013 nagradzane są te produkty, które uzyskały najwyższą ocenę w danej kategorii. Elementem wyróżniającym plebiscyt jest jego międzynarodowy charakter i uznanie m.in. w takich krajach jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. W Polsce diamenty „Prix de Beauté” dla najlepszych kosmetyków roku zostały przyznane już po raz piętnasty.

 

Linia BlanX® White Shock
– Laureat Prix de Beauté Cosmopolitan 2013:
BlanX® White Shock 75ml
BlanX® White Shock 50ml + accelerator BlanX® LED
BlanX® White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów 30ml + BlanX® LED BITE

Jury konkursu nagrodziło linię past BlanX® White Shock za:

- wykorzystanie najnowocześniejszej i opatentowanej technologii
- aktywny czynnik wybielający ActiluX®
- wyjątkową skuteczność i błyskawiczne działanie wybielające
- kompleksową ochronę antybakteryjną
- jakość i bezpieczeństwo

Prestiżowa nagroda „Prix de Beauté” przyznawana przez magazyn Cosmopolitan jest ukoronowaniem sukcesu w określonej kategorii produktowej i jedną najważniejszych nagród przemysłu kosmetycznego w skali międzynarodowej.

BlanX® White Shock www.blanxwhiteshock.pl

Marka

ZDOBYWA NAJPOPULARNIEJSZĄ NAGRODĘ KONSUMENCKĄ
"ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013"

Konsumenci sami zdecydowali: Marka BlanX® po raz kolejny okrzyknięta liderem rynku!
Luksusowa marka BlanX® zdobywa zaszczytne godło „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” dla najlepszych i najpopularniejszych produktów w segmencie profilaktyki jamy ustnej i wybielania zębów.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najpopularniejszych i najbardziej lubianych wśród konsumentów marek i produktów. Przyznanie marce BlanX® zaszczytnego tytułu „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” jest dla nas kolejnym dowodem i potwierdzeniem ze strony konsumentów, że wyjątkowa filozofia marki BlanX®, która urzeczywistnia się w formie luksusowych produktów najwyższej jakości o wyjątkowej skuteczności i unikalnym designie jest nad wyraz pożądaną wartością na rynku kosmetycznym i aptecznym w szczególności.

Uhonorowanie godłem „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” napawa nas wielką dumą, gdyż jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane na polskim rynku przez samych konsumentów. O jego przyznaniu decydują bowiem głosy samych zadowolonych klientów, które stanowią wyraz zaufania i uznania do marki i jej produktów. To Państwa zadowolenie decyduje o naszym sukcesie i dlatego uważnie wsłuchujemy się w Państwa opinie, każdego dnia wychodzimy poza schematy w myśleniu i działaniu, aby kreować nowe trendy i wyznaczać kierunki rozwoju. Napędzani pasją tworzenia perfekcyjnych produktów wykorzystujących dary natury oraz najnowsze technologie dbamy o to, aby świat stawał się lepszym miejscem wypełnionym olśniewająco białymi i zdrowymi uśmiechami! Filozofia marki BlanX® to także krzewienie kultury prozdrowotnej przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi badawczych i marketingowych oraz propagowanie idei uśmiechu jako najpiękniejszej formy międzyludzkiej komunikacji.

Serdecznie dziękujemy za tą wyjątkową nagrodę i ponowne docenienie naszych produktów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że produkty marki BlanX® są przez Państwa tak lubiane i tak chętnie stosowane i że wzbogacamy świat coraz większą ilością pięknych i zdrowych uśmiechów.

Dziękujemy!!!


BlanX® White Shock, czyli Aktywne Wybielanie Uśmiechem
- po raz pierwszy na targach Stomatologicznych w Polsce!

Oficjalna premiera handlowa BlanX® White Shock na targach Krakdent 2013.

Zabrzmi to niewiarygodnie, ale któż nie chciałby, aby za każdym razem kiedy się uśmiechamy nasze zęby naturalnie wybielały się pod wpływem światła słonecznego! Absolutna nowość BlanX® White Shock po raz pierwszy zaprezentowany na targach stomatologicznych w Polsce, zrobił na targach Krakdent istną furorę. Ta oszałamiająca perełka i zarazem najnowocześniejsza technologia prosto z Włoch, okazała się być najgorętszą premierą targów stomatologicznych Krakdent 2013.

Więcej przeczytaj na: www.blanxwhiteshock.pl

Na stoisku BlanX nie mogło jednak zabraknąć ulubionych przez rzesze stomatologów past BlanX® MED, BioRepair® i L’Angelica®, które od lat cieszą się ogromną popularnością w Polsce bijąc coraz to nowe rekordy sprzedaży.

Korzystając z okazji chcielibyśmy także gorąco podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za liczne przybycie, sympatię, entuzjazm i ogromną energię, którą od Państwa otrzymujemy! To ona dodatkowo napędza nas do działania i sprawia, że z jeszcze większym zaangażowaniem pragniemy dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty, charakteryzujące się wyjątkową skutecznością i unikalnym designem.

Wszystkich, którzy chcieliby razem z nami odkrywać tajemnice pięknego, białego i zdrowego uśmiechu zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na kolejnych targach i kongresach:

- Kongres LNE&SPA (11-12.05), Kraków
- CEDE (12-14.09), Poznań
- EXPODENT (18-19.10), Toruń
- DENTAMED (08-09.11), Wrocław

 

Podczas drugiego dnia targów KRAKDENT 2013, 08.03.2013 roku odbył się wyjątkowy kurs „Przedkonferencyjny Dental Spaghetti”. Punktem specjalnym kursu była sesja szkoleniowa: „Medycyna Estetyczna dla stomatologów: nowe multidyscyplinarne podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej. Zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii”. Wykład prowadził światowej sławy ekspert dr Ezio Costa, który krok po kroku wprowadzał uczestników kursu w fascynujący i dający lekarzom stomatologom ogromne możliwości, świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej.

Sponsorem sesji szkoleniowej była firma A.B.Berren-Handlowy - Wyłączny Dystrybutor w Polsce włoskich materiałów do wypełnień estetycznych dla stomatologów Stomygen®. 


 

Troska o zdrowy i perfekcyjnie biały uśmiech towarzyszy na co dzień wszystkim naszym działaniom. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę produktową, tworząc zaawansowane technologicznie, bezpieczne i kreujące nowe trendy rynkowe produkty. Dzięki temu tworzymy preparaty do higieny jamy ustnej, dostosowane do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających konsumentów i wspólnie z nimi odkrywamy sekrety naturalnie pięknego uśmiechu.

Nasze marki produktowe: BlanX®, BioRepair® i L'Angelica® są Państwu doskonale znane i cieszą się ogromną popularnością. Podczas 21. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent 2013 dla wszystkich sympatyków marki luksusowych wybielająco-ochronnych produktów BlanX® przygotowaliśmy spektakularną premierę, absolutnie innowacyjnej pasty BlanX® White ShockAktywne Wybielanie Uśmiechem!

BlanX® White Shock – Światowa Innowacja w Wybielaniu Zębów! To pierwsza na świecie pasta do zębów, oparta o ActiluX® - aktywny czynnik wybielający chroniony dwoma międzynarodowymi patentami, która aktywnie wybiela światłem bez użycia nadtlenku. Rewolucyjna nowość BlanX® White Shock, wykorzystująca najnowocześniejszą technologię zostanie zaprezentowana na stoisku marek: BlanX® i BioRepair®:

Stoisko BlanX® nr: B35

 

Zintegrowana Stomatologia Estetyczna szansą na spektakularne zyski gabinetów!

 

Jako firma, której pasją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworzymy nowe możliwości zmierzające do osiągnięcia niezmiennie pięknego uśmiechu. Będąc prekursorem nowych rozwiązań po które nie sięgają inni, na targach KRAKDENT 2013, zaprezentujemy Państwu możliwości jakie oferuje Zintegrowana Stomatologia Estetyczna i Włoska gama produktów Stomygen.

W dzisiejszych czasach stomatolog to ktoś znacznie więcej, niż lekarz zajmujący się zębami.  Współczesna Stomatologia przywiązuje bowiem wielką wagę do efektów estetycznych: uśmiech, tak samo jak zadbany, estetyczny i młody wygląd, są niezwykle ważne w naszych kontaktach prywatnych i zawodowych. To właśnie stomatologów, których pacjenci darzą ogromnym zaufaniem prosi się o stworzenie olśniewającego uśmiechu, poprzez zmianę wyglądu nie tylko zębów, ale także  wszelkich elementów tworzących uśmiech na całej powierzchni twarzy.

By umiejętnie wkroczyć w świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej, podczas drugiego dnia targów Krakdent 2013, czyli 08.03.2013 roku nadarzy się unikalna szansa do uczynienia pierwszego kroku w praktycznym wykorzystaniu najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej i wykorzystania zupełnie nowych możliwości zabiegowych w gabinetach stomatologicznych.

W pasjonujący świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej wprowadzi Państwa dr Ezio Costa - światowej sławy ekspert, który od wielu lat łączy techniki medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej w zabiegach estetyki twarzy i uśmiechu. Podczas specjalnej sesji szkoleniowej: „Medycyna Estetyczna dla stomatologów: nowe multidyscyplinarne podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej. Zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii” odbywającej się w ramach kursu „Przedkongresowego Dental Spaghetti”, dr Ezio Costa szczegółowo omówi w jaki sposób zabiegi stomatologiczne powinny współgrać z zabiegami, którym poddaje się tkanki miękkie twarzy a także jak ważne są aspiracje i dobre samopoczucie pacjenta.

Za udział w kursie przewidziano 6 punktów edukacyjnych. 

Zapraszamy serdecznie wszystkich lekarzy pragnących uczynić pierwszy, profesjonalny krok w fascynujący świat Zintegrowanej Stomatologii Kosmetycznej, która stwarza realne możliwości generowania ponadprzeciętnych zysków oraz stanowi skuteczną strategię rozwoju biznesu jakim jest gabinet stomatologiczny.

 

Laureatami konkursu Best Beauty Buys 2012
organizowanego przez magazyn "InStyle"

W piątej edycji plebiscytu polskiego wydania "InStyle", miesięcznika kobiecego poświęconego trendom rynkowym,  aż trzy nasze produkty otrzymały nagrodę i prestiżowe wyróżnienie "Best Beauty Buys 2012". Laureatami tegorocznej edycji konkursu magazynu InStyle zostali:

BlanX® Med Czysta Natura (Pure Nature) - naturalna, wyjątkowo świeża i bezpieczna wybielająca pasta do zębów, zawierająca aktywne wyciągi z roślin leczniczych (Babki Lekarskiej, Oczaru Wirginijskiego i Tymianku).

BioRepair® Night - pasta intensywnie pielęgnująca zęby w nocy i zapobiegająca powstawaniu nieświeżego oddechu. Pasta BioRepair® Night zawiera nanocząsteczki Microrepair®, które regenerują naturalną warstwę szkliwa i zębiny a specjalny polimer zawarty w paście tworzy na zębach powłokę ochronną na całej strukturze szkliwa, gwarantując długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami.

L'Angelica® Tea Tree Oil - pasta do zębów zawierająca czysty olejek z drzewa herbacianego, który posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgbrzybicze. Pasta chroni zdrowie jamy ustnej, zapobiega osadzaniu się płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego oraz bakterii powodujących próchnicę.

Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez międzynarodowe redakcje magazynu "InStyle". Wyróżnienie nagradza kosmetyki i produkty do pielęgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijażystów, fryzjerów i dentystów, a następnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów.

GRAND PRIX CEDE 2012

BioRepair® – Zdobywa GRAND PRIX CEDE 2012 i dzięki głosom Ekspertów staje się Najlepszą Marką w Europie Środkowo-Wschodniej!!!

W dniach 20-22 września br. w Poznaniu odbyła się najznamienitsza i największa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza targowa branży stomatologicznej - 22. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2012. Targi CEDE to także niepowtarzalna okazja do wyróżnienia najlepszych firm i produktów w branży, prestiżowymi nagrodami GRAND PRIX CEDE, które wręczane są tradycyjnie podczas uroczystej gali, pierwszego dnia imprezy.

O GRAND PRIX CEDE 2012 marzy każda firma, która chce odnieść sukces w branży stomatologicznej i można stwierdzić, że GRAND PRIX CEDE 2012 to swoisty Święty Graal lub odpowiednik statuetki Oskara w przemyśle filmowym.

Dnia 20 września na poznańskich targach CEDE 2012 odbyło się posiedzenie Komisji Konkursu o GRAND PRIX CEDE 2012. W doborowym, eksperckim składzie Komisji znaleźli się:

  • Doc. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster – przewodniczący
  • Prof. dr hab. med. Barbara Adamowicz-Klepalska
  • Dr Andrzej Baszkowski
  • Pani Bożena Florczyk
  • Prof. dr hab. med. Halina Pawlicka
  • Dr hab. med. Mariusz Pryliński
  • Prof. dr hab. med. Marek Ziętek

Obradom Komisji Konkursowej  przewodniczył Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego doc. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster.

Komisja w tajnym głosowaniu przyznała nagrody wyłącznie w czterech kategoriach.

Statuetki GRAND PRIX CEDE 2012 zostały wręczone Zwycięzcom podczas uroczystej Gali CEDE, która odbyła się 20 września 2012 w przepięknym gmachu Teatru Wielkiego w Poznaniu.

W kategorii „Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne” Szanowna Komisja Konkursowa, złożona z najznamienitszych ekspertów, przyznała nagrodę linii produktów: BioRepair®.

BioRepair® - Twój Dentysta w Tubce

Zdobywca Najważniejszej Nagrody w Branży stomatologicznej: GRAND PRIX CEDE 2012

Nanotechnologia, która naprawia szkliwo i pomaga zneutralizować nadwrażliwość zębów.

www.biorepair.pl

BioRepair® urzeczywistnia najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki, a w szczególności nanotechnologii. BioRepair® zdobyła GRAND PRIX CEDE 2012 za innowacyjną nanotechnologię, która nie tylko odtwarza i naprawia szkliwo, ale także powierzchniową warstwę zębiny i pomaga zneutralizować nadwrażliwość zębową.

BioRepair® - Twój dentysta w Tubce i Zdobywca Zaszczytnej statuetki GRAND PRIX CEDE 2012.

BlanX® Extra White nagrodzona w międzynarodowym konkursie "Prix de Beauté" Cosmopolitan 2012

 

 

Intensywna kuracja wybielająca BlanX® Extra White została laureatem prestiżowego konkursu "Prix de Beauté" 2012 w kategorii "Kosmetyki Apteczne".

Tym samym pasta BlanX® Extra White znalazła się wśród absolutnie najlepszych produktów kosmetycznych na polskim rynku w roku 2012 nagrodzonych przez profesjonalne, eksperckie jury magazynu Cosmopolitan.


 

 

Co świadczy o wyjątkowości nagrody "Prix de Beauté"?

Prestiżowa nagroda "Prix de Beauté" przyznawana jest przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan oraz profesjonalne jury złożone m.in. z dermatologów, kosmetologów oraz osobistości ze świata mody, filmu czy muzyki. Kryształowe statuetki "Prix de Beauté" są wręczane, podzielonym na osiemnaście kategorii, najlepszym kosmetykom roku, dostępnym w Polsce. Elementem wyróżniającym plebiscyt jest jego międzynarodowy charakter i uznanie m.in. w takich krajach jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. W Polsce diamenty "Prix de Beauté" dla najlepszych kosmetyków roku zostały przyznane już po raz czternasty.

 

BLANX® EXTRA WHITE
Laureat Pix de Beauté Cosmopolitan 2012

 

Jury konkursu nagrodziło luksusową pastę BlanX® Extra White za:
- wyjątkową jakość
- spektakularną skuteczność i błyskawiczne działanie wybielające
- zawarte w niej naturalne składniki czynne.
Prestiżowa nagroda "Prix de Beauté" przyznawana przez magazyn Cosmopolitan jest ukoronowaniem sukcesu w określonej kategorii produktowej i jedną z najważniejszych nagród przemysłu kosmetycznego na arenie międzynarodowej.

15-lecie Cosmopolitan i Królewska Gala "Prix de Beauté" w
Łazienkach Królewskich, na której błyszczał BlanX

Uroczyste wręczenie statuetek "Prix de Beauté" odbyło się w iście Królewskiej oprawie w Starej Pomarańczarni na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie. Ekskluzywna Gala magazynu Cosmopolitan zgromadziła najjaśniej świecące gwiazdy i gwiazdki polskiego show biznesu, a wśród nich Patrycję Kazadi, Marinę Łuczenko, Magdalenę Mielcarz oraz Annę Czartoryską. Imprezie towarzyszyła iście gwiazdorska obsada, podczas której magazyn Cosmpolitan obwieścił światu listę najlepszych produktów kosmetycznych w 2012 roku!

Najjaśniej w gronie Zwycięzców błyszczał BlanX® Extra White

 

 

BlanX® Extra White Zwyciężca nagrody "Prix de Beauté" 2012 w kategorii: Kosmetyki Apteczne.

Stawiamy na rozwój młodych ludzi

Potencjał i zapał nauki drzemiące w młodych studentach są nie do przecenienia. Wobec tego faktu istotne jest wspieranie młodych, zdolnych i ambitnych ludzi, inspirowanie ich do działania oraz tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi ich pasji i umiejętności. Jako firma odnosząca sukcesy na polskim rynku preparatów do higieny jamy ustnej, staramy się wspierać w drodze do sukcesu przyszłych stomatologów. Dlatego z ogromną przyjemnością wsparliśmy Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w organizacji Wrocławskiego Kongresu Stomatologiczno-Farmaceutycznego, który odbył się w dniach 02-04.03.2012r. we Wrocławiu. Wierzymy, że okazana studentom pomoc w poszerzaniu wiedzy i rozwijaniu nowych umiejętności przyczyni się do wzmocnienia wiedzy przyszłych stomatologów z zakresu najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii oraz umożliwi rozwój kompetencji na światowym poziomie. Cieszymy się, że możemy pomóc w rozwijaniu pasji i niezwykle ambitnych planów studentów.

 

 

Marka BlanX® zdobywa prestiżowe Wyróżnienie "Laur Konsumenta 2011"

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że marka BlanX® została ponownie wyróżniona w najpopularniejszym programie konsumenckim w Polsce: "Laur Konsumenta".

W roku 2009 pasta BlanX® MED Classic została doceniona przez Polskich konsumentów otrzymując zaszczytne miano "Eko Laur Konsumenta", a w roku bieżącym cała linia produktów do higieny jamy ustnej BlanX® została wyróżniona jako najlepsze produkty do higieny jamy ustnej.


Przyznanie tak zaszczytnego godła promocyjnego nie tylko odzwierciedla ogólną tendencję rynkową i ogromną popularność produktów BlanX® oraz zaufanie jakim obdarzają nas konsumenci , ale ponad wszystko stanowi dla nas zobowiązanie, aby z jeszcze większą pasją i oddaniem dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej i dokładać wszelkich możliwych starań o to, by rosła liczba zdrowych i białych uśmiechów. Wszak BlanX® to "Olśniewająca biel zdrowych zębów".


Więcej  informacji o największym programie rekomendacji konsumenckich w Polsce "Laur Konsumenta" znajdziesz na stronie: http://www.rzeczobiznesie.eu/laurkonsumenta.html

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za docenienie, zaufanie i sympatię. To dla nas szalenie miłe i niezwykle ważne wyróżnienie.

Życzymy samych zdrowych i białych uśmiechów :)

BLANX® jest sexy...

Kusi, uwodzi, wabi, kokietuje, nieco skandalizuje...

Ma moc olśniewającego oddziaływania...

Gwarantuje pewność siebie, roztacza wokół siebie uwodzicielską aurę!

Nie wierzysz?

ZOBACZ TO KONIECZNIE!!!

Najbardziej wysmakowany i uwodzicielski spot reklamowy roku, dzięki któremu możesz odkryć nowy wymiar białego uśmiechu.

Chcesz więcej? Oglądaj nasze spoty reklamowe w TV Polsat, przed największymi hitami stacji.

Odwiedź fanpage BlanX® na Facebooku, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji o BlanX®, inspirujące dyskusje i masę rozrywki.

Nanotechnologia : Science fiction, czy praktyczna dyscyplina ?

Unikalny wywiad z Profesorem Norberto Roverim o zastosowaniu nanotechnologii w leczeniu zębów przeprowadzony specjalnie z myślą o polskich lekarzach stomatologach i higienistkach, a także o wszystkich sympatykach białego i zdrowego uśmiechu.

Czy to niezdumiewające, że potrafimy już produkować cząstki elementarne, które są w stanie naprawiać nasze zęby? Nauka zdumiewa nas coraz bardziej niezwykłymi odkryciami, których praktyczne wykorzystanie może skutecznie skracać proces leczenia. Nie inaczej jest także w przypadku cząsteczek MICROREPAIR®, które dzięki innowacyjnej technologii naprawiają strukturę szkliwa i zębiny, a jednocześnie błyskawicznie i niezwykle skutecznie "naprawiają zęby" oraz uśmierzają ich nadwrażliwość.

O fascynującej wyprawie w głąb najbardziej zaawansowanej dziedziny nauki oraz w podglądaniu tajemnic przyrody, która stanowi niewyczerpywalne źródło inspiracji dla naukowców rozmawia z Profesorem Norberto Roverim "Twój Przegląd Stomatologiczny".

Życzymy miłej lektury!Kliknij tutaj, aby pobrać i przeczytać

BlanX® Laureatem prestiżowego konkursu magazynu InStyle!

Jak zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu na szukanie na rynku najlepszych kosmetyków i przeznaczyć zaoszczędzony czas na inne intrygujące przyjemności? W tym celu warto zapoznać się z opinią najlepszych ekspertów i wybrać najlepsze produkty. Najlepszy konkurs i najlepsze zwycięskie produkty. Marka BlanX® została nagrodzona w kategorii:
"Ciało - piękny uśmiech".

Decyzją jury zaszczytne miano Laureata 2010 InStyle Best Beauty Buy został:
BlanX® Med Classic White Teeth.

Czym jest BEST BEAUTY BUYS ?

BEST BEAUTY BUYS to wyjątkowy, niezwykle prestiżowy konkurs organizowany przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu.

W Polsce, już po raz trzeci, redakcja wraz z ekspertami od urody: dermatologami, kosmetyczkami i wizażystami, przetestowała wszystkie dostępne na rynku kosmetyki i przybory do stylizacji, by wybrać absolutnie najlepsze, bezkonkurencyjne w swojej kategorii.

 

BlanX® - Olśniewająca biel zdrowych zębów !

 

Marka BlanX® jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, a w tym m.in.:
- Joy Trendy 2009
- Laur Konsumenta 2010

Dołącz do świata pięknego uśmiechu :)
www.blanx.info.pl

 

BlanX rekomenduje: CS EURODENTAL, czyli rzecz o szlachetnym zdrowiu

CS EURODENTAL powstało ponad 20 lat temu z myślą o pacjentach wymagających, ceniących bezpieczeństwo i komfort leczenia.

Wprowadzając nowoczesne standardy w stomatologii, udowodniliśmy, że stres związany z wizytą u dentysty odchodzi w przeszłość.

Od początku naszej działalności największą uwagę przykładamy do jakości oferowanych przez nas usług. Wykonujemy najbardziej skomplikowane zabiegi, jakie zna dziś światowa stomatologia, a naszym głównym przesłaniem jest zdrowie i piękny uśmiech pacjenta.

Mogą mieć Państwo pewność, że każdy zatrudniony tutaj stomatolog, to najlepszy dentysta w swojej specjalności. Aby zachować wysoki standard leczenia, stomatolodzy CS EURODENTAL przechodzą liczne szkolenia, a naszymi konsultantami są międzynarodowe autorytety w dziedzinie implantologii i rekonstrukcji.

Nasze trzy placówki znajdują się w centrum Warszawy:

ul.Nowowiejska 37 tel.666079421
ul.Andersa 15 tel.666079421
ul.Śniadeckich 12/16 tel.666079420

www.eurodental.pl

 


Konsumenci sami zdecydowali kto jest najlepszy!
BlanX zdobywa Eko Laur Konsumenta 2009

Mocą tysięcy głosów polskich konsumentów linia past wybielająco-ochronnych BlanX została odznaczona prestiżowym godłem "Eko Laur Konsumanta 2009" dla produktów najbardziej godnych zaufania i odznaczających się szczególnymi walorami prozdrowotnymi.
To wielki sukces marki BlanX oraz Wyłącznego Dystrybutora w Polsce marki BlanX firmy A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o., za który bardzo dziękujemy przede wszystkim Tobie - Drogi Konsumencie.
Z wielka pokorą i radością przyjmujemy nagrodę przyznana przez Konsumentów, jednocześnie gratulując Konsumentom samym tak trafnego wyboru oraz szczególnej wnikliwości w wyborze Zwycięzcy.

Poniżej przedstawiamy także treść oficjalnego pisma Grupy Media Partner (twórcy i organizatora konkursu Laur Konsumenta) potwierdzającego przyznanie tej prestiżowej nagrody pastom ochronno-wybialającycm BlanX.(kliknij aby powiększyć - plik PDF)

Czy marka BlanX zdobyła Oskara lub nagrodę Grammy?

Jeśli spojrzeć na przemysł kosmetyczny jak na jeden z najważniejszych segmentów światowego biznesu, a na nagrody przyznawane przez najbardziej prestiżowe magazyny dla Kobiet jak na Oskary, to faktycznie luksusowe pasty do zębów BlanX MED można z powodzeniem uznać za zdobywcę największego wyróżnienia i zaszczytnych laurów.

BlanX MED - Zwycięzca JOY Trendy 2009

Już po raz drugi najpoczytniejszy magazyn luksusowy w Polsce (ponad 220.000 sprzedanych egzemplarzy co miesiąc) przyznał nagrody dla najlepszych w konkursie JOY Trendy 2009. Spośród dziesiątek zgłoszonych do konkursu produktów w 3 kategoriach: Uroda, Moda i Styl Życia wyłoniono po zaledwie 4 laureatów.
Jury obradujące pod przewodnictwem redaktor naczelnej magazynu JOY - Pani Anny Ibisz uhonorowało tym prestiżowym wyróżnieniem wyłącznie najlepsze produkty.
Celem konkursu wszak jest wyłonienie i nagrodzenie produktów, które wyznaczają nowe trendy zgodnie z filozofią JOY'a.

Do elitarnego grona wyróżnionych produktów dołączyły pasty BlanX MED okazując się być bezkonkurencyjne w kategorii: "Styl Życia" i uzyskując zaszczytny tytuł "JOY Trendy 2009".
Jury konkursu doceniło luksusowy charakter past BlanX, ich wyjątkowo wysoką jakość, spektakularne działanie wybielające oraz zawarte w nich naturalne składniki.

Czegóż chcieć więcej - Magia atrakcyjności ukryta jest w naszym uśmiechu, a luksusowe pasty do zębów BlanX MED tę magię pięknie wydobywają.